Kowalstwo artystyczne, balustrady, ogrodzenia, bramy Śląsk Częstochowa

Our company is specialized in artistic blacksmithing, timber-frame houses

and all metal-wood connections.

Please do not hesitate and contact us through e-mail biuro@kuzniapiasek.com or call (+48) 34 356 60 11

 

 

Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne "LECH" jest pracownią kowalstwa artystycznego o wieloletniej tradycji. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Jako jednostka lokalna używamy nazwy handlowej "Kuźnia Piasek".

Nasza Kuźnia to nie tylko zakład produkcyjny , ale pracownia kowalstwa artystycznego z duszą. Nasze wyroby wykonane z metalu to połączenie siły z finezją. Tworzymy je zarówno w duchu secesji, jak i w oparciu o inne style. Zakres naszych możliwości jest bardzo szeroki. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu: balustrad zewnętrznych i wewnętrznych , bram, furt, ogrodzeń oraz różnego rodzaju akcesoriów meblowych (krzeseł, stołów, lamp, karniszy, łóżek, itd. ). Realizujemy też nietypowe zamówienia i pomysły naszych Klientów.

Elementy kute wykonujemy ręcznie i mechanicznie, ze szczególną troską o perfekcyjne wykonanie detali. Umiejętności, wyobraźnia oraz pasja naszych pracowników pozwalają tworzyć niepowtarzalne wzory. Potencjał , który tkwi w naszych mistrzach kowalstwa można zobaczyć w naszych wyrobach i realizacjach. Charakteryzuje je oryginalność, unikatowość oraz pieczołowite i solidne wykonanie. Powstają z dobrych materiałów. Są należycie zakonserwowane; odpowiednio cynkowane, malowane, patynowane itd. Stosujemy tu nowoczesne metody i środki.

Wychodząc na przeciw gustom i oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających Klientów połączyliśmy kowalstwo artystyczne z pracami w drewnie . Zestawiając metal z drewnem uzyskujemy nowe możliwości i ciekawe rozwiązania. Wprowadzamy innowacyjne kompozycje. Pełna satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję altan, domków letniskowych i domów mieszkalnych budowanych w oparciu o nowe technologie. Do zapoznania się z tą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej podstrony „DREWNO”.

Prace w metalu wykonujemy według projektów własnych oraz powierzonych. Dysponujemy galerią naszych wyrobów i chętnie służymy fachową doradą. Zapewniamy dowóz oraz montaż.
Serdecznie zapraszamy do zrealizowania swoich pomysłów i projektów. Spełniając Państwa życzenia utrwalimy je w drewnie i metalu.

Kowalstwo artystyczne - bramy, balustrady, ogrodzenia - Częstochowa, Tarnowskie Góry, Śląsk

Kuźnia Piasek 2011 Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Design by www.futureindesign.com