O firmie

 

Our company is specialized in artistic blacksmithing, timber-frame houses

and all metal-wood connections.

Please do not hesitate and contact us through

e-mail biuro@kuzniapiasek.com or call (+48) 34 356 60 11

 

 

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne " LECH" istnieje na rynku od 1989 r.  Jako jednostka lokalna używamy nazwy handlowej "Kuźnia Piasek ”. Jesteśmy pracownią kowalstwa artystycznego, a od 2010 roku - producentem wyrobów z drewna m.in. altan, domów letniskowych oraz drewnianych i szkieletowych domów mieszkalnych.

Każdy z Nas marzy o własnym domu. Wraz z upływem czasu zmieniają się nasze zapatrywania dotyczące domu. Niebagatelne znaczenie ,ma w tej mierze zasobność naszego portfela. Współczesny człowiek chce mieszkać w domu funkcjonalnym, praktycznym, niedrogim i ciepłym.  Naszym założeniem jest  właśnie spełnienie obecnych oczekiwań  Klientów. Stąd nasza oferta obejmuje m.in. niedrogie, energooszczędne i ekologiczne budynki mieszkalne w systemie szkieletowym. Gwarantujemy krótki termin realizacji oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Domy w technologii szkieletowej mają wiele zalet i dlatego są najbardziej popularnym typem domów budowanych w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej .
Wybór projektu jest jedną z najtrudniejszych decyzji w procesie planowania domu. Trafnie wybrany projekt domu to przede wszystkim projekt dostosowany do stylu życia rodziny, jej potrzeb i możliwości finansowych. Aby zaspokoić potrzeby klienta współpracujemy z dobrymi pracowniami projektowymi.

Posiadamy profesjonalnie wyposażoną halę produkcyjną , dobrej klasy narzędzia , wykwalifikowane ekipy montażowe. Ponadto  solidna jakość, na którą zwracamy szczególną uwagę i przystępna cena, którą oferujemy pozwoli zadowolić każdego Klienta .
Nasze domy to domy z duszą ,ciepłe i rodzinne wybudowane w harmonii z naturą. W szeregu  projektach  połączyliśmy elementy z  drewna z elementami kutymi ( balustrady , kraty, wykończenia tarasów, itd.) . Proponujemy też inne wyroby kute i drewniane; funkcjonalne, bądź ozdobne, nadające swoisty wystrój wnętrzom ( lampy, świeczniki , meble , zestawy kominkowe, skrzynki na listy , kufry itp.)

W zakresie technicznym i materiałowym współpracujemy ze znanymi na rynku partnerami , dla których jakość stanowi jedną z najważniejszych dewiz produkcyjnych.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą . Zbudujemy „domek Twoich marzeń”; ciepły, niedrogi w budowie i oszczędny w utrzymaniu.

 

Kuźnia Piasek 2011 Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Design by www.futureindesign.com